Webinarium: Dzień Zrównoważonej Energii w kujawsko-pomorskim

Webinarium: Dzień Zrównoważonej Energii w kujawsko-pomorskim
26.06.2020
Aktualności

W dniach 22–26 czerwca br. Komisja Europejska organizuje największe coroczne wydarzenie poświęcone odnawialnym źródłom energii i efektywnemu wykorzystaniu energii w Europie, pod nazwą Tydzień Zrównoważonej Energii UE (EUSEW).

W tym roku po raz pierwszy EUSEW będzie całkowicie cyfrowy! Tegoroczna edycja zostanie zrealizowana pod hasłem: „Wyjście z kryzysu: czysta energia na rzecz zielonego ożywienia i wzrostu ”.

Podejmując inicjatywę Komisji Europejskiej, Toruńska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. 30 czerwca br. organizuje webinar skierowany do przedsiębiorców w szczególności z Kujaw i Pomorza pn.: „Efektywne zarządzanie energią w przedsiębiorstwie”.

Podczas prelekcji omówione zostaną:
innowacyjne rozwiązania z obszaru zarządzania energią o proekologicznym charakterze, które generują wymierne oszczędności dla ich użytkowników; 
metody zarządzania energią dopasowujące jej zużycie do potrzeb użytkownika przy utrzymaniu wysokiego poziomu komfortu, z wykorzystaniem zaawansowanych koncepcji automatyki.

Prelegenci:
Piotr Wołejko, Ekspert ds. społeczno-gospodarczych, Pracodawcy RP 
Prawnik. W Pracodawcach od 2011 r. z roczną przerwą na pracę w administracji państwowej. W ramach Centrum Monitoringu Legislacji Pracodawców RP zajmuje się m.in.: procesem legislacyjnym, cyfryzacją i rozwojem e-administracji oraz prawem gospodarczym. Członek Zespołu Problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. polityki gospodarczej i rynku pracy, ekspert Pracodawców RP w doraźnym Zespole ds. zamówień publicznych.

Edwin Dudziak, Prezes Zarządu, Solwena Sp. z o.o. 
Harmonijnie łączy wieloletnie doświadczenie menedżerskie, zdobywane w takich branżach jak IT, energetyka, elektroautomatyka i stoczniowa, z głęboką wiedzą ekspercką w zakresie komputerowych systemów zarządzania, efektywności energetycznej i kontrolingu. Jako Prezes Zarządu firmy Solwena koordynuje rozwój i komercjalizację systemu Inteligentnego Zarządzania Energią. Absolwent Politechniki Gdańskiej, MBA.

Mariusz Stawiński, dyrektor handlowy, Solwena Sp. z o.o. 
Menedżer, który zdobywał doświadczenie w obszarach dystrybucji, produkcji wysokospecjalistycznych towarów i usług, w tym również dla sektora IT. Entuzjasta nowych technologii i ich wykorzystania w celu poprawy efektywności i komfortu życia. Jako dyrektor handlowy w Spółce Solwena kompleksowo zajmuje się zagadnieniami handlowymi, nawiązywaniem współpracy z odbiorcami, budowaniem sieci partnerskiej i szeroko pojętą komunikacją marketingową.

Sesje organizowane przez Komisję Europejską koncentrować będą się na kwestiach związanych ze zrównoważoną energią, omawiać nowe cele polityki UE w obrębie zrównoważonego wzrostu i gospodarki obiegu zamkniętego, najlepsze praktyki i pomysły dotyczące zrównoważonej energii.

Aby wziąć udział w spotkaniu należy wypełnić FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY. W mailu potwierdzającym przyjęcie zgłoszenia zostaną przekazane Państwu dane platformy IT, na której zorganizowany zostanie webinar.

 

Źródło: een.pomorskie.pl
Foto: pl.freepik.com

Zapraszamy

Kontakt

Związek Pracodawców – Dzierżawców i Właścicieli Rolnych
ul. Hetmańska 38/611
85-039 Bydgoszcz
  • +48 52 322 48 79
  • +48 570 894 894
  • info@pracodawcyrolni.pl
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII
Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego
  • KRS: 0000053078
  • NIP: 9671080580
  • REGON: 092531326
BGŻ BNP Paribas 84 2030 0045 1110 0000 0284 3700
BGŻ BNP Paribas 07 2030 0045 1110 0000 0415 9630